|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Regular passengers route Nr. 6829 Rīga-Silakrogs-Zaķumuiža-Ropaži schedule.
Route: Riepnieku iela (opposite the building nr. 2), Gogoļa iela, A.Čaka iela, Pērnavas iela, A.Deglava iela, Lubānas iela, Rīga – Ērgļi autoceļš(P4), Ceļš uz Silakrogu, V68 Dāvidi – Zaķumuiža – Bajāri, P10 Inčukalns – Ropaži – Ikšķile. |
|
|
|
6829 |
ZAĶUMUIŽA - ROPAŽI |
|
from Zaķumuiža |
|
weekdays |
06.36 |
10.46 |
11.56 |
14.46 |
15.46 |
16.46 |
19.01 |
19.46 |
20.36 |
21.26 |
23.11 |
00.21 |
|
|
6829 |
ZAĶUMUIŽA - ROPAŽI |
|
from Zaķumuiža |
|
Saturdays, Sundays, holidays |
10.46 |
11.56 |
15.06 |
16.16 |
19.56 |
21.26 |
23.11 |
00.21 |
|
|
|
|
|
|
6829 |
ZAĶUMUIŽA
- RĪGA |
|
from Zaķumuiža |
|
weekdays |
05.40 |
06.25 |
07.40 |
10.30 |
11.30 |
12.40 |
13.40 |
15.30 |
16.30 |
17.30 |
19.50 |
20.40 |
22.05* |
|
* Route run through Upeslejas, Saurieshi, Ulbroka to Riga. |
6829 |
ZAĶUMUIŽA
- RĪGA |
|
from Zaķumuiža |
|
Saturdays, Sundays, holidays |
06.25 |
07.30 |
10.30 |
11.30 |
12.40 |
15.50 |
17.00 |
20.40 |
22.05* |
|
|
|
|
|
* Route run through Upeslejas, Saurieshi, Ulbroka to Riga. |
|
|
|
Print |
|
Copyright (c) 2009 SIA GALSSBUSS |
|
|