Maršruta autobusu Nr. 6829 Rīga–Silakrogs-Zaķumuiža-Ropaži kustības saraksts.
Maršruts: Riepnieku iela (pretī ēkai Nr.2), Gogoļa iela, A.Čaka iela, Pērnavas iela, A.Deglava iela, Lubānas iela, Rīga – Ērgļi autoceļš(P4), Ceļš uz Silakrogu, V68 Dāvidi – Zaķumuiža – Bajāri, P10 Inčukalns – Ropaži – Ikšķile.